E-learning – gdzie szukać informacji?

Data publikacji: 22 maja, 2011

E-learning jest obecnie jedną z najszybciej się rozwijających form edukacji, a tym samym niemalże każdego dnia do naszej dyspozycji zostają oddane nowe aplikacje wspomagające nas w tworzeniu, zarządzaniu, czy też przeprowadzaniu odpowiednich kursów. Gdzie zatem poszukiwać aktualnych informacji na ten temat, aby być niekoniecznie na bieżąco z danym tematem, ale aby nie popełnić błędów przy zakupie i decyzji o konkretnych platformach edukacyjnych?

Oczywiście na pierwszym miejscu polecimy naszą stronę, gdzie e-learning stawiamy na pierwszy miejscu i piszemy tylko i wyłącznie o rzeczach ważnych i istotnych zarówno z punktu widzenia firmy, jak i jej pracowników, ale oprócz tego dość ciekawym i merytorycznym źródłem informacji na temat e-learningu są firmy świadczące tego typu usługi. Jak jednak wydobyć z nich informacje, które powinny być dla nas istotne?

Przede wszystkim warto zebrać bazę firm świadczących usługi e-learningu w naszej okolicy, które mogłyby świadczyć usługi dla naszego przedsiębiorstwa i pracowników i poinformować je o chęci podjęcia wstępnej współpracy. Firmą zajmującym się e-learningiem ze względu na fakt, iż nie wszyscy przedsiębiorcy stawiają e-learning na równi z tradycyjnymi i stacjonarnymi kursami i szkoleniami bardzo często zależy na każdym zleceniu i gotowi są informować nas o każdej nowości w ich ofercie, abyśmy tylko skorzystali z ich usług. Ważna jest jednak tutaj umiejętność rozdzielania istotnych informacji od marketingowego bełkotu mającego namówić i nakłonić nas tylko i wyłącznie do oferty, a to już jest sprawą indywidualną i niestety nie jesteśmy wstanie wskazać idealnego sposobu i metody na identyfikację poszczególnych informacji. Jeżeli nie zamierzamy się bawić w tego typu metody, bądź też po prostu nie mamy czasu na zapoznawanie się z ofertami wielu firm, czy również chcielibyśmy skorzystać z ofert spółek oddalonych od naszej siedziby (wszystko to możliwe jest dzięki zastosowaniu podstawy e-learningu – szkolenie na odległość, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z usług firm mieszczących się w innych częściach kraju, czy też kontynentu) postawy na sprawdzone metody – na nas!

Tylko 1 to “E-learning – gdzie szukać informacji?”

 1. Rysiek mówi:

  Witam ponownie

  widze ze poleca Pan firme WebHat, nazwa mi nie znana, zapoznam sie.

  dziekuje
  Pozdrawiam

Skomentuj

 • Nasi partnerzy

  GMoto

  Z pewnością używasz drukarki, zaglądnij więc do nas. Mamy mnóstwo zamienników dokładnie takich jak oryginalne tusze w dużo lepszej cenie. Tylko dobrej jakości tonery i tusze - inkhouse.pl.

 • Co tu znajdziecie?

  Na stronie poruszane są zagadnienia bardziej lub mniej lecz jednak zawsze spokrewnione z szeroko rozumianym e-learningiem, czyli metodą szkolenia on-line.

 • Strony

 • Archiwa

 • Polecane strony

  • korepetycje24.com
  • www.netszamba.pl
  • odżywki
  • chicago party bus
   • krajalnica do chleba
   • Sprzedawane przez naszą firmę krajalnice do chleba do urządzenia najwyższej jakości, które są wykorzystywane w sklepach piekarniczych.

    m-jackowski.pl